Produkty pro očištěná kyselina isoftalová (4)

CITRÓNOVÁ KYSELINA PRÁŠEK 800G

CITRÓNOVÁ KYSELINA PRÁŠEK 800G

Přírodní odstraňovač vodního kamene Odstraňuje vodní kámen a rez Síla citronu Francouzská výroba Kyselina citronová, která se přirozeně vyskytuje v citronu, patří mezi základní čisticí prostředky, které prokázaly svou účinnost. 100% přírodní*. Výjimečný čisticí a odstraňovač vodního kamene. Používá se v celé domácnosti: kávovar, rychlovarná konvice, pračka, baterie, toalety, pracovní desky, nerezové povrchy, chrom, keramika, plast… Skvělý antioxidant, kyselina citronová odstraňuje rez z kovu. Ideální také pro odstranění skvrn od spálenin, kávy, čaje nebo jiných odolných nečistot. * Aktivní složky 100% přírodního původu. Proveďte předběžný test na malé ploše. Není vhodný pro hliníkové a mramorové povrchy, a nemíchejte s chlorem a sodou. Nenechávejte stříkat na tkaniny nebo oděvy (možnost vyblednutí).
Echinacea Echinacea angustifolia - Fytoterapie

Echinacea Echinacea angustifolia - Fytoterapie

Léčivá rostlina známá tím, že stimuluje imunitní systém, má především preventivní účinek proti nachlazení. Extrakt z bio rostliny, čerstvé (ne mražené). Macerace na místech sběru (Původ Francie) Skleněná lahvička o objemu 50 ml
Arthrosénior - Přírodní léčba osteoartrózy

Arthrosénior - Přírodní léčba osteoartrózy

Přírodní léčba artrózy složená z protirevmatických a remineralizačních rostlin. Výběr rostlin s analgetickými a remineralizačními vlastnostmi, diuretiky a depuračními účinky, bude působit na klouby a revmatismus tím, že je vyživí a vyčistí, a zároveň zajistí větší pohodlí den za dnem. Arthrosénior je účinný na artrózu rukou, prstů a kolen. Diuretické a depurační rostliny působí synergicky, aby odstranily toxiny a odpad, které se hromadí v kloubech. Složení 100 % přírodní: harpagofyt, černý rybíz, přeslička, jasan, kopřiva, bříza, královna luk, jalovec, heřmánek, řebříček, kanadská vergeretta, draselný sorbát.
Stárnutí Esenciálních Olejů

Stárnutí Esenciálních Olejů

Peroxidace a intramolekulární reakce Oleje z oliv se v průběhu času zkazí. Zkažení je chemická změna molekulárních struktur rostlinných olejů. Ty samé chemické mechanismy působí také na esenciální oleje. Přítomnost kyslíku, který je přirozeně rozpuštěn v olejích, iniciuje tyto chemické reakce. Ty se zrychlují v přítomnosti světla, vzduchu, teplotních skoků nebo různých nečistot. Reakční mechanismus tohoto „stárnutí“ se dělí do dvou fází: peroxidace a intramolekulární reakce (nebo fáze propagace). Vědecká literatura popisuje několik příkladů peroxidace. Zde je příklad linalolu, který je hojně přítomen v esenciálních olejích. (Příklad: levandule, lavandin, tymián s linalolem, růžové dřevo, šalvěj muškátová atd.). V tomto schématu linalol nejprve podléhá peroxidaci. Ta produkuje nový sloučeninu: 7-dydroperoxy-3,7-dimethyl-octa-1,5-diene-3-ol.